Parashikimi ditor

18 Shtator 2023

Pjesërisht i vranët dhe me diellE lehtë deri mesatare, Juglindje (SE)JuglindjeE lehtë
SE[ 2 m/s - 5 m/s ]

E hëne - mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-28 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga drejtimi i juglindjes.