Daily Forecast

13 June 2021

I vranët dhe me shiE leht deri mesatare, Verilindje (NE)NortheastMesatare
NE[ 5 m/s - 9.9 m/s ]

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura të cilat gjatë ditës parashihen të sjellin shi dhe shkarkime rrufesh. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-24 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-8 m/s.